Dames-04
Teamfoto
Er is op dit moment nog geen teamfoto |
Aankomende Speelronde
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||
Thuis | Uit | Aanvang | |
Leonidas D12 | HUDITO D6 | 9:00 | |
Barendrecht D2-O | Rotterdam D4 | 10:30 | |
Delfshaven D1 | Victoria D8 | 11:35 | |
Pijnacker D3 | Ring Pass Delft D4 | 13:00 | |
Schiedam D6 | DSHC D3 | 14:45 | |
Leonidas D13 | Westland D3 | 17:45 |
Teamsponsor
Er is op dit moment nog geen teamsponsor. |
Trainingen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | DSHC D3 | 19 | 50 | 16 | 2 | 1 | 94 | 19 | 0 |
2 | Westland D3 | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 59 | 31 | 0 |
3 | Delfshaven D1 | 19 | 40 | 13 | 1 | 5 | 61 | 19 | 0 |
4 | Victoria D8 | 19 | 36 | 11 | 3 | 5 | 62 | 30 | 0 |
5 | Ring Pass Delft D4 | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 45 | 45 | 0 |
6 | Leonidas D13 | 19 | 27 | 8 | 3 | 8 | 50 | 39 | 0 |
7 | Schiedam D6 | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 38 | 40 | 0 |
8 | Leonidas D12 | 19 | 23 | 7 | 2 | 10 | 35 | 44 | 0 |
9 | Rotterdam D4 | 19 | 22 | 7 | 1 | 11 | 48 | 58 | 0 |
10 | HUDITO D6 | 19 | 16 | 4 | 4 | 11 | 23 | 48 | 0 |
11 | Pijnacker D3 | 19 | 5 | 1 | 2 | 16 | 18 | 101 | 0 |
12 | Barendrecht D2-O | 19 | 5 | 0 | 5 | 14 | 16 | 75 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
26 mei | Hockeyclub Barendrecht D2-O | 10:30 | uit |
2 jun | HC Schiedam D6 | 15:45 | thuis - Vrienden van HC Rdam - veld 2 |
9 jun | DSHC D3 | n.n.b | uit |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uistlag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Barendrecht D2-O | Ring Pass Delft D4 | (1-6)final |
Delfshaven D1 | Pijnacker D3 | (10-0)final |
Schiedam D6 | Victoria D8 | (4-3)final |
Rotterdam D4 | Leonidas D13 | (3-4)final |
Leonidas D12 | Westland D3 | (1-4)final |
DSHC D3 | HUDITO D6 | (4-1)scheduled |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Ring Pass Delft D4 | Schiedam D6 | (2-3)final |
HUDITO D6 | Rotterdam D4 | (3-1)final |
Westland D3 | Barendrecht D2-O | (4-0)final |
Pijnacker D3 | Leonidas D12 | (1-3)final |
Victoria D8 | DSHC D3 | (2-4)final |
Leonidas D13 | Delfshaven D1 | (2-1)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Barendrecht D2-O | Pijnacker D3 | (3-3)final |
Rotterdam D4 | Victoria D8 | (1-4)final |
Schiedam D6 | Westland D3 | (1-1)final |
DSHC D3 | Ring Pass Delft D4 | (9-1)final |
Leonidas D12 | Delfshaven D1 | (0-4)scheduled |
HUDITO D6 | Leonidas D13 | (1-1)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Delfshaven D1 | Barendrecht D2-O | (4-1)scheduled |
Pijnacker D3 | Schiedam D6 | (0-6)final |
Victoria D8 | HUDITO D6 | (3-0)final |
Leonidas D13 | Leonidas D12 | (4-1)final |
Westland D3 | DSHC D3 | (0-7)final |
Ring Pass Delft D4 | Rotterdam D4 | (4-2)scheduled |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
DSHC D3 | Pijnacker D3 | (17-2)final |
Barendrecht D2-O | Leonidas D12 | (0-3)final |
Schiedam D6 | Delfshaven D1 | (0-2)final |
Rotterdam D4 | Westland D3 | (2-3)final |
Victoria D8 | Leonidas D13 | (2-1)final |
HUDITO D6 | Ring Pass Delft D4 | (0-0)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Leonidas D12 | Schiedam D6 | (0-4)final |
Delfshaven D1 | DSHC D3 | (1-6)final |
Westland D3 | HUDITO D6 | (6-2)final |
Ring Pass Delft D4 | Victoria D8 | (4-3)final |
Leonidas D13 | Barendrecht D2-O | (7-1)final |
Pijnacker D3 | Rotterdam D4 | (2-3)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
HUDITO D6 | Pijnacker D3 | (4-1)final |
Ring Pass Delft D4 | Leonidas D13 | (3-2)final |
Schiedam D6 | Barendrecht D2-O | (3-2)final |
Victoria D8 | Westland D3 | (4-1)final |
Rotterdam D4 | Delfshaven D1 | (0-2)scheduled |
DSHC D3 | Leonidas D12 | (2-2)scheduled |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Barendrecht D2-O | DSHC D3 | (0-7)final |
Leonidas D13 | Schiedam D6 | (3-1)final |
Westland D3 | Ring Pass Delft D4 | (5-0)final |
Leonidas D12 | Rotterdam D4 | (3-4)final |
Delfshaven D1 | HUDITO D6 | (2-0)scheduled |
Pijnacker D3 | Victoria D8 | (0-6)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Victoria D8 | Delfshaven D1 | (1-1)scheduled |
Ring Pass Delft D4 | Pijnacker D3 | (3-0)final |
DSHC D3 | Schiedam D6 | (2-0)final |
Rotterdam D4 | Barendrecht D2-O | (5-1)final |
Westland D3 | Leonidas D13 | (2-1)final |
HUDITO D6 | Leonidas D12 | (0-1)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Barendrecht D2-O | HUDITO D6 | (2-2)final |
DSHC D3 | Leonidas D13 | (5-3)final |
Delfshaven D1 | Ring Pass Delft D4 | (5-1)scheduled |
Pijnacker D3 | Westland D3 | (0-2)final |
Schiedam D6 | Rotterdam D4 | (2-1)final |
Leonidas D12 | Victoria D8 | (1-3)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Leonidas D13 | Pijnacker D3 | (7-1)final |
Rotterdam D4 | DSHC D3 | (3-0)final |
HUDITO D6 | Schiedam D6 | (4-2)final |
Westland D3 | Delfshaven D1 | (3-1)scheduled |
Victoria D8 | Barendrecht D2-O | (9-0)final |
Ring Pass Delft D4 | Leonidas D12 | (2-0)final |
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024 | ||
Victoria D8 | Schiedam D6 | (3-1)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Leonidas D13 | Rotterdam D4 | (3-4)scheduled |
Westland D3 | Leonidas D12 | (2-1)final |
Pijnacker D3 | Delfshaven D1 | (0-5)scheduled |
Ring Pass Delft D4 | Barendrecht D2-O | (1-1)scheduled |
HUDITO D6 | DSHC D3 | (0-5)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Barendrecht D2-O | Westland D3 | (0-4)final |
DSHC D3 | Victoria D8 | (1-1)final |
Leonidas D12 | Pijnacker D3 | (6-1)final |
Delfshaven D1 | Leonidas D13 | (1-2)scheduled |
Rotterdam D4 | HUDITO D6 | (4-1)final |
Schiedam D6 | Ring Pass Delft D4 | (3-1)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Westland D3 | Schiedam D6 | (3-1)final |
Victoria D8 | Rotterdam D4 | (2-2)final |
Pijnacker D3 | Barendrecht D2-O | (1-1)final |
Ring Pass Delft D4 | DSHC D3 | (1-2)final |
Delfshaven D1 | Leonidas D12 | (2-1)scheduled |
Leonidas D13 | HUDITO D6 | (1-1)final |
WOENSDAG 20 MAART 2024 | ||
Schiedam D6 | Pijnacker D3 | (2-3)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Leonidas D12 | Leonidas D13 | (5-2)final |
Barendrecht D2-O | Delfshaven D1 | (0-4)scheduled |
Rotterdam D4 | Ring Pass Delft D4 | (4-6)final |
HUDITO D6 | Victoria D8 | (0-4)final |
DSHC D3 | Westland D3 | (2-1)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Leonidas D12 | Barendrecht D2-O | (1-1)final |
Leonidas D13 | Victoria D8 | (1-2)final |
Ring Pass Delft D4 | HUDITO D6 | (3-0)final |
Westland D3 | Rotterdam D4 | (8-3)final |
Pijnacker D3 | DSHC D3 | (0-9)final |
Delfshaven D1 | Schiedam D6 | (7-1)final |
DINSDAG 9 APRIL 2024 | ||
Rotterdam D4 | Pijnacker D3 | (4-2)final |
Victoria D8 | Ring Pass Delft D4 | (2-3)final |
WOENSDAG 10 APRIL 2024 | ||
Schiedam D6 | Leonidas D12 | (0-1)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
HUDITO D6 | Westland D3 | (0-2)final |
DSHC D3 | Delfshaven D1 | (1-0)scheduled |
WOENSDAG 17 APRIL 2024 | ||
Barendrecht D2-O | Leonidas D13 | (2-4)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Westland D3 | Victoria D8 | (5-2)final |
Barendrecht D2-O | Schiedam D6 | (0-2)final |
Pijnacker D3 | HUDITO D6 | (1-4)final |
Delfshaven D1 | Rotterdam D4 | (4-0)final |
Leonidas D13 | Ring Pass Delft D4 | (0-1)final |
Leonidas D12 | DSHC D3 | (1-6)final |
WOENSDAG 1 MEI 2024 | ||
DSHC D3 | Barendrecht D2-O | (5-0)scheduled |
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||
Rotterdam D4 | Leonidas D12 | (2-4)final |
HUDITO D6 | Delfshaven D1 | (0-5)scheduled |
Ring Pass Delft D4 | Westland D3 | (3-3)final |
Schiedam D6 | Leonidas D13 | (2-2)final |
Victoria D8 | Pijnacker D3 | (6-0)final |