Dames-06
Teamfoto
Er is op dit moment nog geen teamfoto |
Aankomende Speelronde
DINSDAG 7 MEI 2024 | |||
Thuis | Uit | Aanvang | |
Rijswijk D4 | Roomburg D10 | 0:00 |
Teamsponsor
Er is op dit moment nog geen teamsponsor. |
Trainingen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Rotterdam D6 | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 75 | 30 | 0 |
2 | Leiden D9 | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 46 | 20 | 0 |
3 | HUDITO D7 | 18 | 31 | 10 | 1 | 7 | 42 | 29 | 0 |
4 | Leonidas D23 | 16 | 31 | 10 | 1 | 5 | 36 | 34 | 0 |
5 | Rijswijk D4 | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 50 | 28 | 0 |
6 | Berkel-Rodenrijs D3 | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 43 | 52 | 0 |
7 | Roomburg D10 | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 40 | 50 | 0 |
8 | Cartouche D5 | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 37 | 34 | 0 |
9 | Roomburg D8 | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 23 | 42 | 0 |
10 | Leonidas D20 | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 39 | 58 | 0 |
11 | Klein Zwitserland D7 | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 12 | 21 | 0 |
12 | Groen-Geel D11 | 17 | 1 | 0 | 1 | 16 | 16 | 61 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
12 mei | Klein Zwitserland D7 | 12:00 | uit |
26 mei | Rijswijksche Hockey Club D4 | 12:15 | thuis - Veld 3 |
2 jun | Leidse Hockey Club Roomburg D10 | 14:15 | uit |
9 jun | Groen-Geel D11 | thuis |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uistlag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Leonidas D20 | Leonidas D23 | (2-3)final |
Roomburg D8 | Roomburg D10 | (0-3)final |
Leiden D9 | Klein Zwitserland D7 | (15-0)expired |
Cartouche D5 | Groen-Geel D11 | (2-1)scheduled |
HUDITO D7 | Rijswijk D4 | (5-1)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Rijswijk D4 | Leiden D9 | (1-3)scheduled |
Groen-Geel D11 | Berkel-Rodenrijs D3 | (1-2)scheduled |
Leonidas D23 | Cartouche D5 | (0-4)final |
Rotterdam D6 | Roomburg D8 | (6-1)final |
Klein Zwitserland D7 | Leonidas D20 | (0-10)cancelled |
Roomburg D10 | HUDITO D7 | (0-5)final |
WOENSDAG 20 SEPTEMBER 2023 | ||
Berkel-Rodenrijs D3 | Rotterdam D6 | (0-8)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Roomburg D8 | Berkel-Rodenrijs D3 | (0-1)scheduled |
Leonidas D20 | Rijswijk D4 | (3-3)final |
Cartouche D5 | Klein Zwitserland D7 | (11-0)cancelled |
Leiden D9 | Roomburg D10 | (5-0)final |
HUDITO D7 | Rotterdam D6 | (3-4)final |
Leonidas D23 | Groen-Geel D11 | (2-0)scheduled |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Klein Zwitserland D7 | Leonidas D23 | (0-12)cancelled |
Rotterdam D6 | Leiden D9 | (2-2)final |
Groen-Geel D11 | Roomburg D8 | (3-4)scheduled |
Rijswijk D4 | Cartouche D5 | (0-0)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D3 | HUDITO D7 | (2-5)scheduled |
Roomburg D10 | Leonidas D20 | (4-5)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Cartouche D5 | Roomburg D10 | (1-2)scheduled |
HUDITO D7 | Roomburg D8 | (2-1)final |
Leiden D9 | Berkel-Rodenrijs D3 | (6-1)scheduled |
Leonidas D23 | Rijswijk D4 | (2-1)final |
Klein Zwitserland D7 | Groen-Geel D11 | (0-5)cancelled |
Leonidas D20 | Rotterdam D6 | (2-7)final |
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023 | ||
Rotterdam D6 | Cartouche D5 | (7-1)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Berkel-Rodenrijs D3 | Leonidas D20 | (5-5)scheduled |
Roomburg D10 | Leonidas D23 | (5-3)final |
Rijswijk D4 | Klein Zwitserland D7 | (9-0)cancelled |
Groen-Geel D11 | HUDITO D7 | (0-3)scheduled |
Roomburg D8 | Leiden D9 | (1-2)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Leonidas D20 | Roomburg D8 | (1-1)final |
Klein Zwitserland D7 | Roomburg D10 | (1-1)final |
Rijswijk D4 | Groen-Geel D11 | (2-1)scheduled |
Leiden D9 | HUDITO D7 | (2-1)final |
Cartouche D5 | Berkel-Rodenrijs D3 | (2-2)scheduled |
Leonidas D23 | Rotterdam D6 | (1-7)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Roomburg D10 | Rijswijk D4 | (1-5)final |
Groen-Geel D11 | Leiden D9 | (0-6)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D3 | Leonidas D23 | (1-2)scheduled |
HUDITO D7 | Leonidas D20 | (4-1)final |
Roomburg D8 | Cartouche D5 | (0-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Cartouche D5 | HUDITO D7 | (2-0)final |
Rijswijk D4 | Rotterdam D6 | (2-1)final |
Leonidas D20 | Leiden D9 | (0-5)final |
Klein Zwitserland D7 | Berkel-Rodenrijs D3 | (4-4)scheduled |
Roomburg D10 | Groen-Geel D11 | (3-2)scheduled |
Leonidas D23 | Roomburg D8 | (3-1)final |
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023 | ||
Rotterdam D6 | Klein Zwitserland D7 | (2-0)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Leonidas D20 | Groen-Geel D11 | (8-0)scheduled |
HUDITO D7 | Leonidas D23 | (0-4)final |
Roomburg D8 | Klein Zwitserland D7 | (2-3)final |
Leiden D9 | Cartouche D5 | (3-0)final |
Berkel-Rodenrijs D3 | Rijswijk D4 | (3-2)scheduled |
Rotterdam D6 | Roomburg D10 | (6-1)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D11 | Rotterdam D6 | (1-5)scheduled |
Rijswijk D4 | Roomburg D8 | (5-0)final |
Klein Zwitserland D7 | HUDITO D7 | (0-1)final |
Cartouche D5 | Leonidas D20 | (4-0)final |
Leiden D9 | Leonidas D23 | (3-1)final |
Roomburg D10 | Berkel-Rodenrijs D3 | (3-5)scheduled |
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024 | ||
Klein Zwitserland D7 | Leiden D9 | (3-0)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Leonidas D23 | Leonidas D20 | (2-1)final |
Rijswijk D4 | HUDITO D7 | (3-0)final |
Groen-Geel D11 | Cartouche D5 | (3-4)scheduled |
Roomburg D10 | Roomburg D8 | (3-1)final |
Rotterdam D6 | Berkel-Rodenrijs D3 | (2-3)scheduled |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Leonidas D20 | Klein Zwitserland D7 | (4-0)final |
Cartouche D5 | Leonidas D23 | (1-3)final |
HUDITO D7 | Roomburg D10 | (2-2)final |
Berkel-Rodenrijs D3 | Groen-Geel D11 | (4-1)scheduled |
Leiden D9 | Rijswijk D4 | (2-0)final |
Roomburg D8 | Rotterdam D6 | (1-3)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D11 | Leonidas D23 | (0-2)scheduled |
Rotterdam D6 | HUDITO D7 | (3-2)final |
Berkel-Rodenrijs D3 | Roomburg D8 | (1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D7 | Cartouche D5 | (0-2)final |
Rijswijk D4 | Leonidas D20 | (8-1)scheduled |
Roomburg D10 | Leiden D9 | (3-2)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
HUDITO D7 | Berkel-Rodenrijs D3 | (1-3)scheduled |
Leiden D9 | Rotterdam D6 | (2-2)final |
Cartouche D5 | Rijswijk D4 | (3-3)scheduled |
Leonidas D20 | Roomburg D10 | (3-3)final |
Roomburg D8 | Groen-Geel D11 | (4-2)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Rijswijk D4 | Leonidas D23 | (5-3)scheduled |
Groen-Geel D11 | Klein Zwitserland D7 | (0-0)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D3 | Leiden D9 | (1-2)scheduled |
Roomburg D10 | Cartouche D5 | (2-1)final |
Roomburg D8 | HUDITO D7 | (0-2)final |
Rotterdam D6 | Leonidas D20 | (4-2)scheduled |
MAANDAG 8 APRIL 2024 | ||
Leonidas D23 | Roomburg D10 | (2-2)final |
WOENSDAG 10 APRIL 2024 | ||
Leonidas D20 | Berkel-Rodenrijs D3 | (1-2)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Cartouche D5 | Rotterdam D6 | (3-5)final |
Leiden D9 | Roomburg D8 | (1-2)final |
Klein Zwitserland D7 | Rijswijk D4 | (0-3)final |
HUDITO D7 | Groen-Geel D11 | (4-1)scheduled |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Roomburg D10 | Klein Zwitserland D7 | (2-1)final |
Roomburg D8 | Leonidas D20 | (3-0)final |
Rotterdam D6 | Leonidas D23 | (1-3)final |
Berkel-Rodenrijs D3 | Cartouche D5 | (3-6)scheduled |
HUDITO D7 | Leiden D9 | (2-0)final |
Groen-Geel D11 | Rijswijk D4 | (0-6)scheduled |